Pixelmator do të azhurnohet së shpejti me mjete të reja

pikselmator 32

Bota e Mac është plot me aplikime profesionale, dhe është se një nga përdorimet e kompjuterëve Mac është saktësisht përdorimi profesional, ai që ka garancinë e stabilitetit dhe performancën e madhe të makinave Apple. Zgjidhje që zakonisht janë mjaft të shtrenjta për shkak të fuqisë së tyre, por është e vërtetë që kohë pas kohe mund të gjejmë ndonjë mjet tjetër të përballueshëm me potencial të madh.

Sot do të përqendrohemi në njërën nga këto mjete, ose aplikacione, të përballueshme, por mjaft të fuqishme, të cilës i referohemi Pixelmator, një redaktues fotografish (më mirë të themi redaktor grafik) që në disa aspekte i ngjan aplikacioneve si Photoshop por pa pasur handikap çmimi.

LDjemtë në Pixelmator sapo njoftuan se versioni tjetër i aplikacionit, versioni 3.2, është shumë afër lëshimit. Një version i ri që do të sjellë si risinë kryesore a furçë korrigjimi funksionimin e së cilës mund ta shihni në videon më sipër.

Pixelmator dëshiron të jetë një pikë referimi në botën e redaktorëve grafikë dhe të mos vendosë Photoshop dhe kjo është arsyeja pse ata duan të shtojnë këtë mjet që na lejon të fshijmë objektet nga fotografitë dhe t'i rivendosim ato, një tipar që ishte tashmë në Photoshop por që do të jetë i pari për Pixelmator.

Një version i ri që Ne nuk e dimë kur do të lançohen, por çfarë mund të blini sa më shpejt që të dalë në treggjithashtu për të na motivuar Ata e kanë ulur çmimin e aplikacionit në 13,99 €, një çmim i caktuar duke marrë parasysh mundësitë e këtij aplikacioni të shkëlqyeshëm.

Ne tashmë ju kemi thënë që Pixelmator është një aplikacion shumë i rekomanduar. Ju mund të shkarkoni Pixelmator 3.1 (mund të azhurnohet falas) për 13,99 € (një çmim më shumë se i përballueshëm) nga Mac App Store ose nga lidhja që ju lëmë më poshtë.

Ne do të qëndrojmë të vëmendshëm për t'ju dhënë të gjitha detajet e versionit të ri posa të shohë dritën në Mac App Store.

Pixelmator Classic (Lidhja e AppStore)
Pixelmator Classic29,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.