Pixelmator Pro është azhurnuar me disa përmirësime në versionin e tij 2.0.5

Pixelmator Pro

Një version i ri i Pixelmator Pro u lëshua disa javë më parë dhe në këtë rast versioni i ri version 2.0.5 është plot lajme. Ky azhurnim është i rëndësishëm për të përmirësuar opsionet e tij dhe gjithashtu shton korrigjimin e disa gabimeve të zbuluara në versionin e mëparshëm.

Pa dyshim, ky aplikacion mund të jetë shumë i dobishëm për ata që nuk duan të shpenzojnë pasurinë që kushtojnë aplikacione si Photoshop, ose që thjesht e kanë shumë të komplikuar për ta përdorur herë pas here. Isshtë e vërtetë që versioni Pro i Pixelmator nuk u drejtohet posaçërisht të gjithë përdoruesve, kjo është arsyeja pse ata kanë versionin normal dhe këtë version Pro.

Aplikacioni Pixelmator Pro është një nga aplikacionet që nuk mund të mungojë në Mac-et e atyre përdoruesve që duhet të kryejnë retushim fotografik me cilësi profesionale. Këtë herë aplikacioni shton veçori të reja në vetë cilësimet, duke rritur mprehtësinë deri në 200%, duke lejuar që aplikacioni të hapet 20% më shpejt se më parë, me përmirësime në eksportin e skedarëve PNG, përmirësime në shpejtësinë e grilave me rregullimet e ngjyrave dhe zgjidhje për mete të ndryshme të zbuluara në aplikacion.

Pa dyshim, ky aplikacion i ofron përdoruesit një mënyrë të re për të redaktuar fotot pa shumë ndërlikime, por në të njëjtën kohë me mjete të shumta për të bërë një punë të shkëlqyeshme. Pa dyshim, ajo që është e mirë për këtë aplikacion është edhe çmimi i tij, një çmim me të vërtetë i arritshëm për këdo që ka nevojë për një redaktues të fuqishëm fotografie por nuk ka një çmim të egër.

Pixelmator Pro (Lidhja e AppStore)
Pixelmator Pro19,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.