Pixelmator Pro është ende në dispozicion me gjysmë çmimi

Kur bëhet fjalë për redaktimin e fotove tona të preferuara, në Mac App Store dhe jashtë tij, ne kemi më shumë se opsione interesante. Jashtë tij, nuk mund të ndalojmë së foluri për softuerin Adobe Photoshop, një nga aplikacionet më të mira të disponueshëm në treg për shumë vite. Brenda Mac App Store, kemi mundësi të ndryshme, ndër të cilat, duhet qëndroni mbi pjesën tjetër për Pixelmator dhe Pixelmator Pro.

Ndryshe nga Pixelamtor, Pixelmator Pro na ofron një numër të madh të mjeteve profesionale për të qenë në gjendje të bëjmë çdo modifikim ose krijim që të vjen në mendje. Çmimi i zakonshëm i Pixelmator Por është 64,99 euro, por për një kohë të kufizuar, mund ta marrim për vetëm 32,00 euro, kjo është një mundësi që nuk mund ta humbasim.

 

Pixelmator Pro është versioni për ata përdorues që kanë nevojë për diçka më shumë sesa Pixelmator, pasi ky version Përfitoni nga të gjitha përfitimet e ofruara nga inteligjenca artificiale, Metal 2, OpenCL dhe Core Image, kështu që nuk është në përputhje me të gjitha modelet Mac, diçka që duhet të merret parasysh kur e blini, pasi përndryshe, aplikacioni nuk do të ekzekutohet në pajisjen tonë. Nëse zakonisht punoni me skedarë në format RAW, me Pixelmator Pro nuk do të keni ndonjë problem kur ta redaktoni, kështu që nuk do të humbni Photoshop-in apo Lightroom-in veteran.

Nga Pixelmator ata shpejt thanë se Pixelmator Pro nuk doli në treg, dhjetorin e kaluar, për të zëvendësoni Photoshop, por për ata përdorues me specifikime shumë specifike. Duhet të kihet parasysh se Photoshop na ofron një katalog të gjerë të funksioneve të të gjitha llojeve, funksione që janë inkorporuar ndër vite dhe që nga një ditë në tjetrën, të thuash, nuk mund të implementohen në një program vjeçar

Pixelmator Pro (Lidhja e AppStore)
Pixelmator Pro19,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.