Pixelmator Pro për Mac përsëri me gjysmën e çmimit dhe premton të përmirësojë funksionin e tij të prerjes

Pixelmator Pro

Ndoshta rivali më i fortë i Photoshop tani është Pixelmator Pro. Mund të themi se ata luajnë në të njëjtën ligë, të dyja të pajtueshme me M1 dhe të dy me motorë shumë të fuqishëm të redaktimit. Edhe pse është e vërtetë që i pari ka më shumë përvojë dhe sigurisht që është shumë më mirë, ne nuk mund të përçmojmë përfitimet e Pixelmator që gjithashtu tani na lë programin e tij për Gjysma e çmimit dhe bast në përmirësimin e mjetit të saj të famshëm të prerjes

Kohë pas kohe zhvilluesit e Pixelmator Pro për Mac na befasojnë me disa përfitime në tiparet e programit ose në çmim. Me këtë rast, mund të themi se flasim per te dy. Ne kemi një ulje të çmimit dhe një premtim nga kompania duke deklaruar se në planin afatshkurtër do të kemi një funksionalitet të ri që do të përmirësojë shumë programin.

Jo e para koha kemi një ulje të çmimit në gjysmë, si këtë herë. Deri tani nëse vendosni të blini programin do t'ju kushtojë 21, 99 euro, në vend të gati 44 që kushton rregullisht.

Por gjithashtu duhet të themi se në versionin tjetër të programit, 2.1 do të kemi një risi të rëndësishme për sa i përket mjetit të tij të prerjes të mundësuar nga Mësimi Makiner. Funksionaliteti i ri do të analizojë përbërjen e fotove duke përdorur një algoritëm për të mësuar makinerinë dhe do të japë një sugjerim se si mundet prerë foton për ta bërë atë më tërheqëse. Kështu të paktën shpjegohet nga postimi juaj në blog.

«Mbi të gjitha, ne duam ky funksion të jetë argëtues"Zhvilluesit thonë, duke shtuar se aplikacioni" ofron perspektiva të ndryshme për një detyrë të zakonshme të redaktimit të fotografive ". Ato nuk janë të reja për këto parametra pasi Pixelmator Pro tashmë përfshin tipare të të mësuarit në makinë, si p.sh. Super rezolucion, që zmadhon imazhet pa humbur mprehtësinë.

Pixelmator Pro (Lidhja e AppStore)
Pixelmator Pro21,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.