Pixelmator Pro ul çmimin përgjysmë dhe shton heqjen automatike të fondeve

Pixelmator Pro

Si çdo të Premte të Zezë, djemtë në Pixelmator përfitojnë nga kjo kohë e vitit përgjysmoni çmimin e aplikacionit tuaj për të përfituar nga fakti se shumë përdorues janë gjithmonë me kuletat në dorë. Por, ndryshe nga vitet e mëparshme, kjo zbritje vjen me një funksion të ri që ju lejon të fshini fondet automatikisht.

Ky përditësim i ri, me të cilin aplikacioni arrin versionin 2.3, është pagëzuar si Abracadabra duke ju lejuar të hiqni automatikisht sfondet, si magji, në çdo imazh, së bashku me një veçori të re të zgjedhjes automatike të subjektit - të njëjtat veçori të prezantuara nga Photoshop disa javë më parë.

Këto veçori kryesore janë pjesë e të njëjtit funksionalitet të ri dhe funksionimi i tij është aq i thjeshtë sa klikoni në sipërfaqe që duam ta fshijmë në mënyrë që aplikacioni të bëjë pjesën tjetër.

Lidhur me këtë funksionalitet, nga Pixelmator ata thonë se:

Kur sfondi hiqet nga një imazh, objekti që mbetet shpesh mund të ketë gjurmë të sfondit të mëparshëm rreth skajeve të tij. Veçoria Dekontaminimi i ngjyrave (mundësuar nga AI) i heq automatikisht këto gjurmë në mënyrë që objektet të përzihen pa probleme me çdo sfond të ri.

Ky funksion funksionoi shumë shpejt në shumicën e rasteve, megjithatë, nuk eshte perfekte, dhe në më shumë se një rast, do të detyrohemi të rishikojmë skajin e subjektit ose objektit nga i cili kemi eliminuar sfondin.

Pixelmator Pro ka një çmim të rregullt në Mac App Store prej 39,99 euro, por për një kohë të kufizuar, ne mund të blej me gjysmë çmimiose pra vetëm për 19,99 euro.

Nëse e keni blerë Pixelmator Pro në të kaluarën, ky përditësim është i disponueshëm për ju shkarkoni plotësisht falas.

Pixelmator Pro (Lidhja e AppStore)
Pixelmator Pro39,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)