Komplementi perfekt i Miut Magjik

Minjtë Mac përdoren zakonisht pa asnjë lloj blloku miu, dhe megjithëse mendoj se është evolucioni natyror është gjithashtu e vërtetë që një dyshek i mirë është vërtet i dobishëm dhe ndonjëherë i mirë për kyçin e dorës.

Ai që keni në krye të këtij postimi është bërë prej alumini (i njëjtë me atë të Mac), duke e bërë modelimin dhe estetikën jo problem kur e vendosim pranë Mac-it që kemi në shtëpi, dhe duke u kombinuar në mënyrë të përsosur me çdo element tjetër siç është Tastiera Apple ose Magic Trackpad.

Çmimi është disi i lartë për një rrogoz, pasi kushton 35 dollarë (është në shitje, normalisht kushton 50), por nëse dizajni ka rëndësi për ju mendoj se ia vlen.

Burimi | 9to5Mac


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.