Podcast 11 × 04: iPhone 11 është ylli përsëri

Podcast

Episodi i ri i Apple Podcast pasi kompania Cupertino lansoi modelet e reja të iPhone 11 këtë vit dhe në këtë episod ne diskutojmë konfirmimi që kamerat e këtyre modeleve të reja janë vërtet spektakolare. Logjikisht ne gjithashtu flasim për shumë tema të tjera që lidhen me fjalën kryesore të 10 shtatorit që do të arrijnë përdoruesit dhe lajme të tjera nga bota e Apple në përgjithësi.

Gjithashtu këtë javë po i japim një dëgjuesi një rast për Apple AirPods dhe javën tjetër do të kemi një tjetër lotari për të gjithë dëgjuesit tanë, kështu që mos e humbni mundësinë për të marrë pjesë në të pasi çmimi e meriton atë.

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, Siç është zakonisht. Nëse keni ndonjë problem, dyshim ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës së disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter që gjithashtu ju bën të merrni pjesë në lotari për një rast lëkure Nomad ose nga kanali ynë në Telegram e cila është plotësisht falas dhe e hapur për të gjithë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.