Podcast 11 × 15: Ku është Ngjarja e Mollës?

Podkasti i Apple mbulesë

Edhe një natë Apple Podcast erdhi drejtpërdrejt për të folur për një ngjarje të Apple në të cilën pakkush kishte një ftesë dhe që doli të ishte ose të paktën kjo dukej nga një distancë një festë e kufizuar për zhvilluesit dhe pak tjetër.

Në çdo rast, ne tashmë kishim rregulluar që të regjistronim podcast drejtpërdrejt dhe nuk kishim ndërmend ta linim për një ditë tjetër. Dje, orë para fillimit të ngjarjes Apple në New York City, kur ekipi i #podcastapple u takua për të diskutuar përmbajtjen e podcastit "special" të së hënës nuk prisnim aq pak mbulim mediatik, por ashtu ishte.

Kjo është lidhja e kanali ynë në YouTube, kështu që ju mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të na dëgjoni në iVooxSpotify ku ne ju rekomandojmë të regjistroheni në mënyrë që episodet të shkarkohen automatikisht sa më shpejt që të jenë në dispozicion. Ne gjithashtu kemi Lista për luajtje në Apple Music me muzikën që luan në podcast (po, ne gjithashtu e kemi atë në Spotify).

Çdo pyetje ose sugjerim që mendoni se mund të komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube,duke përdorur hashtag #podcastapple në llogarinë tonë zyrtare në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram.

Në çdo rast e mira është që ne po krijojmë një komunitet të bukur dhe është mirë për gjithçka kontribuoni kokrrën tuaj të rërës me ndonjë nga opsionet që keni në dispozicion. Ne jemi të kënaqur të kalojmë netët e së martës me miqtë duke folur për atë që na pëlqen. Ju regjistroheni?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.