Podcast 11 × 17: Çfarë do të na sjellë 2020?

Podkasti i Apple

Ne jemi kthyer! Po, pas disa javësh "të mbyllura" për pushime, ekipi i podcastit #TodoApple vesh rrobat e tij të punës dhe kthehet me energji të ripërtërirë dhe duke shpresuar që këtë 2020 komuniteti tashmë i madh që ne kemi mbledhur do të rritet shumë më tepër. Dhe është që këtë javë fillon gjithçka: punë, shkollë, dietë, rezolucione, podkaste ... Kështu që nuk ka asgjë më shumë që mund të them në këtë moment sesa faleminderit që na lejoni të ndajmë me ju edhe një vit podcast këtu shkon e para e këtij viti të ri.

Kjo është lidhja e kanali ynë në YouTube, kështu që ju mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të shijoni podcastin e botuar në iTunes dhe dëgjojeni atë kur të doni. Nëse keni ndonjë pyetje ose sugjerim dhe mendoni se mund ta komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës së disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram.

Në çdo rast, e mira është që ne po krijojmë një komunitet të shkëlqyeshëm të dëgjuesve falë jush dhe kjo na motivon të vazhdojmë me të javë pas jave. Veryshtë shumë e rëndësishme që secili prej jush kontribuoni kokrrën tuaj të rërës me kompaninë tuaj në këtë podcast që bëjmë në orë vërtet të paudhëta, megjithëse është e vërtetë që ata që na dëgjojnë në orë "normale" përtej orës 23:45 pasdite, që është kur ne zakonisht bëjmë podcast drejtpërdrejt, janë po aq të rëndësishëm. Sh.B.A. ne jemi të kënaqur që i kalojmë netët me miqtë duke folur për atë që na pëlqen, megjithëse, si në këtë rast, lajmi ishte disi negativ për kompaninë Cupertino.

A jeni duke u regjistruar për një tjetër?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.