Podcast 11 × 25: Koronavirusi anulon gjithçka

Podkasti i Apple

Edhe një javë kemi kënaqësinë të ndajmë me të gjithë ju #podcastapple nga dita e djeshme. Po, këtë herë ne e kryejmë atë të Mërkurën dhe jo të Martën si zakonisht, por në çdo rast tashmë është në dispozicion për ju që të dëgjoni ose të shihni se ku dhe si dëshironi.

Sanksioni prej 500 milionësh për konsum të ulët në bateritë e iPhone që u aktivizua automatikisht dhe pa lejen e përdoruesit, lajmet e mundshme në baterinë e lëvizshme të iPhone, mjet për të rivendosur iPhone pa përdorimin e Mac dhe koronavirusit Këto janë disa nga temat që ne mbulojmë në podcast.

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt mund ta bëni direkt nga kanali ynë në YouTube ose prisni pak më shumë derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, siç është bërë zakon pas një kohe të shkurtër. Nëse keni ndonjë problem, pyetje ose sugjerim për podcast-in tonë, ju mund ta komentoni atë drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose siç e theksuam në fillim nga kanali ynë në Telegram.

Dhe përsëri na duhet falënderoni të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj gjatë këtyre maturimeve intensive, Gjithnjë e më shumë përdorues po na takojnë drejtpërdrejt dhe ju na pyesni drejtpërdrejt në lidhje me rrymën teknologjike të Apple, produktet e saj dhe të tjerët. Ashtë një kënaqësi për ne të ndajmë përvoja dhe shpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të rritet dita ditës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.