Podcast 11 × 27: iPhone 9 dhe 9 Plus janë afër

 

Podkasti i Apple

Dje bëmë podkastin javor me një mysafir dhe me përdorues të shumtë të lidhur me shfaqjen tonë të drejtpërdrejtë. Si çdo javë, ne përpiqemi të argëtojmë përveçse të komentojmë mbi lajmet më të rëndësishme në botën e Apple dhe teknologjisë në përgjithësi. Dje ishte një natë e veçantë pasi mund të themi se është podkast i parë që kur autoritetet e vendit tonë dhe shumë të tjerë dekretuan izolimi i njerëzve në shtëpi për 15 ditë ose më shumë, diçka që për fat të mirë anëtarët e podcastit nuk e kishin provuar kurrë më parë ...

Mos harroni se mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, si zakonisht çdo të mërkurë në mëngjes. Nëse keni ndonjë problem, pyetje ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes biseda e disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram.

Në çdo rast e mira është që ne po krijojmë një komunitet të bukur dhe është mirë për gjithçka ju kontribuoni me grurin tuaj të rërës me ndonjë nga opsionet që keni në dispozicion. Ne jemi të kënaqur që i kalojmë netët e së martës duke folur për atë që na pëlqen edhe pse ditën tjetër ne biem përsëri në të kur alarmi bie. Nëse mundeni, është e rëndësishme për ne që të na jepni vlerësimin tuaj në iTunes, Overcast ose mediumin që përdorni për të na dëgjuar, padyshim nëse ndani podcast me miqtë dhe të njohurit tuaj në mënyrë që ata të na dëgjojnë, ne do të gjithashtu faleminderit


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.