Podcast 11 × 32: iPhone SE dhe Tastiera Magjike, dy ekstremet e Apple

Podkasti i Apple

Tema kryesore e podcastit të kësaj jave ka qenë, çuditërisht, iPhone SE 2020 i ri dhe i shumëpritur, një iPhone që shkëlqen në të gjitha aspektet përveç dizajnit dhe që padyshim që do të ketë një audiencë të synuar që nuk shpërblen projektin mbi fuqinë. Kemi folur edhe për të renë Tastiera Magjike me trackpad që kolegu ynë Luis kishte mundësinë ta provonte.

Ne kemi diskutuar gjithashtu thashethemet e lidhura me AirPods Pro të lirë që Apple mund të nisë këtë vit, së bashku me iPad Air me Touch ID nën ekran, MacBook me një procesor ARM dhe dizajnin që iPhone 12 i ri mund të ofrojë me një nivel më të vogël dhe shumë të ngjashëm me të iPad Pro, 12,9 iPad Pro i prapambetur me ekran mini-LED dhe një kufje të re që Apple mund të nisë nën markën Beats.

Podkasti Actualidad iPhone mund të ndiqet drejtpërdrejt përmes kanalit tonë YouTube, ku mund të merrni pjesë përmes bisedës me ekipin Podcast dhe shikuesit e tjerë. Regjistrohuni në kanalin tonë nga YouTube, në merrni njoftime kur fillon regjistrimi i drejtpërdrejtë i podcastit, si dhe kur shtojmë video të tjera që publikojmë.

Isshtë gjithashtu në dispozicion në iTunes kështu që të mundeni dëgjoni sa herë që dëshironi duke përdorur aplikacionin tuaj të preferuar Podcast. Ne ju rekomandojmë që të regjistroheni në iTunes në mënyrë që episodet të shkarkohen automatikisht sa më shpejt që të jenë në dispozicion në aplikacionin tuaj të preferuar pocast.

Edhe podkasta që regjistruan ekipi i Actualidad iPhone dhe Soy de Mac është në dispozicion në Spotify, kështu që nëse jeni përdorues të kësaj platformë muzikore për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar. Dhe nëse jo, ju gjithashtu keni mundësi për të na dëgjuar në iVoox.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.