Podcast 11 × 35: Thashethemet rreth iPhone 12 dhe AirPods Studio

Podkasti i Apple

Këtu kemi lënë një episod të ri të tonën #podcastApple në të cilën ne diskutojmë çështje të ndryshme aktuale në lidhje me botën e Apple së bashku me përçartje të tjera ... Në këtë rast i gjithë ekipi në një natë të qeshur, çështje më serioze dhe shumë teknologji. Sigurisht që kalimi i kësaj kohe drejtpërdrejt me shumë prej jush është i shkëlqyeshëm, ne nuk do të lodhemi duke ju falënderuar për mbështetjen tuaj.

Duke thënë këtë, gjëja e rëndësishme këtu është që ata që nuk mund të jenë drejtpërdrejt tani mund të na shohin me vonesë ose të na dëgjojnë, kështu që tani për tani ne do të lëmë lidhjen me Video në YouTube nga podcast dje:

Kjo është lidhja e kanali ynë në YouTube kështu që mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të shijoni podcastin e botuar në iTunes dhe dëgjojeni kur të doni, atje ku dëshironi. Nëse keni ndonjë pyetje ose sugjerim dhe mendoni se mund ta komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram Duhet të theksohet se është falas për të gjithë dhe gjithnjë e më shumë nga ne.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.