Podcast 11 × 43: Zhvillimi i aplikacioneve për iOS 14

Podkasti i Apple

Në këtë episod të ri veror të # podcastapple-it tonë, ne ndajmë përvojën e zhvillimit të aplikacioneve Apple me zhvilluesin e aplikacioneve SafeTimer. Përveç bisedës interesante dhe pyetjeve të përgjigjura nga Asier, ne biseduam për tema të tjera interesante nga bota e Apple.

Këtu largohemi videoja nga podcasti i mbrëmshëm, Një podcast në të cilin ne përdorëm përsëri aplikacionin Jitsi dhe për fat të mirë këtë herë pas disa problemesh në fillim e kuptova që të funksiononte perfekt për mua. Shpresojmë që të të pëlqejë podkasti si dhe përmbajtja për të cilën kemi biseduar të martën e kaluar natën:

Mos harroni se mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes. Nëse keni ndonjë pyetje, pyetje ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes biseda e disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.