Podcast 11 × 48: Shtator dhe Tetor ndajnë atë

Podkasti i Apple

Këtë javë ne fillojmë muajin gusht me entuziazëm dhe edhe një episod i #podcastapple në të cilën flasim për lajmet që mund të mbërrijnë po këtë muaj të shtatorit. Apple aktualisht po finalizon detajet e prezantimit të produkteve të saj të reja dhe ne jemi afër njohjes së risive kryesore të firmës. Apple Watch Series 6 i ri pritet të mbërrijë së shpejti, si dhe një iPad i ri me dizajn "Pro" dhe shumë karakteristika të tjera të reja që do të vijnë.

Kjo është lidhja e kanali ynë në YouTube, kështu që ju mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të na dëgjoni në iVooxSpotify kune ju rekomandojmë të regjistroheni në mënyrë që episodet të shkarkohen automatikisht sa më shpejt që të jenë në dispozicion. Ne gjithashtu kemi Lista për luajtje në Apple Music me muzikën që luan në podcast (po, ne gjithashtu e kemi atë në Spotify) Videoja në YouTube e kësaj jave është e mëposhtme, mos e humbisni:

https://youtu.be/KtzUKxZ3m7w

Ndonjë pyetje ose sugjerim që mendoni se mund të komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTubeduke përdorur hashtag #podcastapple në llogarinë tonë zyrtare në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram. Një komunitet i bukur po krijohet dhe kjo është mirë për të gjithë, kështu që ne pranojmë të gjitha llojet e kontributeve me cilindo nga opsionet që keni në dispozicion. Ne jemi të kënaqur të kalojmë mbrëmjet duke biseduar me miqtë duke folur për atë që na pëlqen.

Ju regjistroheni?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.