Podcast 11 × 49: Ne kemi një ngjarje më 15 shtator

Podkasti i Apple

Java filloi e fortë me parashikimet e produkteve të reja nga Jon Prosser, kundër pohimit të Mark Gurman dhe llogarisë së L0vetodream se nuk do të shihnim pajisje të reja në faqen e internetit të Apple. Më në fund kjo betejë dialektike midis të treve dhe mijëra shikuesve që po lexonin komentet e tyre në rrjetin social Twitter Ai përfundoi në anën e Gurman dhe L0vetodream. Në podcastin e mbrëmshëm kemi biseduar saktësisht për të gjitha këto dhe sukseset e njëri-tjetrit. Logjikisht ne gjithashtu komentojmë për ato që mund të shohim në krye të ditës të martën e ardhshme, 15 shtator dhe lajme të tjera në lidhje me Apple. 

Kjo është lidhja e kanali ynë në YouTube, kështu që ju mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të na dëgjoni në iVooxSpotify kune ju rekomandojmë të regjistroheni në mënyrë që episodet të shkarkohen automatikisht sa më shpejt që të jenë në dispozicion. Ne gjithashtu kemi Lista për luajtje në Apple Music me muzikën që luan në podcast (po, ne gjithashtu e kemi atë në Spotify) Videoja në YouTube e kësaj jave është e mëposhtme, mos e humbisni:

Ndonjë pyetje ose sugjerim që mendoni se mund të komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTubeduke përdorur hashtag #podcastapple në llogarinë tonë zyrtare në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram. Një komunitet i bukur po krijohet dhe kjo është mirë për të gjithë, kështu që ne pranojmë të gjitha llojet e kontributeve me cilindo nga opsionet që keni në dispozicion. Ne jemi të kënaqur të kalojmë mbrëmjet duke biseduar me miqtë duke folur për atë që na pëlqen.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.