Podcast 12 × 01: Analiza e ngjarjeve të Apple

Podkasti i Apple

Ne filluam sezoni i ri natën e kaluar në podcast që ne i bëjmë kolegët e Actualidad iPhone dhe unë jam nga Mac, në këtë rast i 12-ti. Ky sezon i ri përkon drejtpërdrejt me prezantimin e Apple të realizuar dje në transmetim nga vetë Apple Park dhe zonat e tij kryesore. Dje ishte një pasdite intensive dhe spektakolare për ata prej nesh që jemi të përkushtuar për të ndarë lajmet e Apple me ju, secila prej prezantimeve të firmës tërheq mijëra njerëz që duan të shohin lajmet dhe ne përpiqemi të ndajmë mendime me ju, këshilla dhe padyshim një kohë e mirë.

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, Siç është zakonisht. Nëse keni ndonjë problem, dyshim ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës së disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram e cila është plotësisht falas dhe e hapur për të gjithë.

Dhe përsëri na duhet falënderoni të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj në këto orë intensive të fjalës kryesore dhe të lajmeve, Gjithnjë e më shumë përdorues po na takojnë drejtpërdrejt dhe ju na pyetni drejtpërdrejt në lidhje me rrymën teknologjike të Apple, produktet e saj dhe gjithashtu tema të tjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me Apple. Për ekipin është vërtet kënaqësi të ndajmë të gjitha përvojat tona dhe të njihemi me tuajat, shpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të vazhdojë të rritet dita ditës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.