Podcast 12 × 02: Lëshimi i iOS 14 dhe Apple Watch Series 6

Podkasti i Apple

Natën e kaluar kemi regjistruar një episod më shumë të Apple Podcast dhe në këtë kemi biseduar sistemi i ri operativ iOS 14, Widgets dhe përshtatja e tyre. Përveç kësaj ne gjithashtu flasim për Apple Watch Series 6 dhe më konkretisht atë që partneri Luis Padilla ka në dore. Për ata që duan të shohin besueshmërinë e sensorit të ngopjes me oksigjen, mos humbisni videon e tij me një oksimetër impulsi spitalor.

Kjo është Video në YouTube e #poscastapple nga dje që do të gjeni gjithashtu në lojtarin tuaj të preferuar të podcastit:

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt çdo të martë në mbrëmje, direkt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë, derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes, Siç është e zakonshme. Ne jemi duke krijuar një komunitet të bukur dhe është mirë për të gjithë që të bëni pak me ndonjë nga opsionet që keni në dispozicion. Ne jemi të kënaqur të kalojmë netët e së martës me miqtë duke folur për atë që na pëlqen. Ju regjistroheni?

Nëse keni ndonjë problem, dyshim ose sugjerim për podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës së disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter që gjithashtu ju bën të merrni pjesë në lotari për një rast lëkure Nomad ose nga kanali ynë në Telegram e cila është plotësisht falas dhe e hapur për të gjithë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.