Podcast 12 × 15: Gurman godet përsëri fort

Podkasti i Apple

Javët kalojnë shumë shpejt dhe ndërsa është e vërtetë që Apple nuk do të kishte plane për lansimin e produkteve këtë muaj apo tjetër, thashethemet janë ende shumë të fshehta. Në këtë rast, gjatë episodit të ri të Podcast tonë të përjavshëm është hedhur i mirënjohuri Mark Gurman. Për ata që nuk e njohin atë sepse ata jetojnë në një shpellë pa lidhje interneti mund të themi se Gurman është një nga analistët më me përvojë në rrjedhjet e produkteve të Apple.

Trueshtë e vërtetë që vitet e fundit pas largimit të tij nga mediumi i njohur 9To5Mac për t’u bërë pjesë e ekipit të Bloomberg, ai nuk ishte aq aktiv në rrjedhjet dhe detajet, por disa orë më parë ai kapi gjithçka duke lëshuar një bombë lajmesh në lidhje me pajisjet e radhës nga firma Cupertino.

Kjo është lidhja e kanali ynë në YouTube kështu që mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të shijoni podcastin e botuar në iTunes dhe dëgjojeni kur të doni, atje ku dëshironi. Nëse keni ndonjë pyetje ose sugjerim dhe mendoni se mund ta komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram Duhet të theksohet se është falas për të gjithë.

Dhe përsëri duhet të falënderojmë të gjithë të pranishmit për kompaninë tuaj në këto maturime intensiveGjithnjë e më shumë përdorues po na takojnë drejtpërdrejt dhe ju na pyetni drejtpërdrejt në lidhje me rrymën teknologjike të Apple, produktet e saj dhe gjithashtu tema të tjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me Apple. Për ekipin është me të vërtetë një kënaqësi për të ndarë të gjitha përvojat tona dhe për të njohur tuajatShpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të vazhdojë të rritet dita ditës


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.