Podcast 13 × 01: Ne jemi kthyer për të analizuar një verë të nxehtë

Podkasti i Apple

Përsëri këtu! Po, pas pak më shumë se tre javësh në të cilat kemi pushuar (si ne ashtu edhe shumica prej jush) jemi përsëri me #PodcastApple dhe e vërteta është se ndjenja "dita e parë" ishte vërtet kënaqëse. 

Shumë prej jush na kanë ndjekur për një kohë të gjatë, por për të gjithë ata që iu bashkuan emisionit të mbrëmshëm live, mirëpresim të gjithë dhe faleminderit që na duruat gjatë atyre netëve. Lindja Vera është mjaft e zënë sa i përket thashethemeve dhe rrjedhjeve të produkteve të Apple, dhe logjikisht dje ne folëm për të gjitha këto dhe shumë më tepër, si gjithmonë.

Kjo është lidhja për të hyrë kanali ynë në YouTube dhe se ju mund të na ndiqni në episodin tjetër drejtpërdrejt ose mund të shijoni podcastin e botuar në iTunes para dëgjojeni atë kur dhe ku të doni.

Nëse keni ndonjë pyetje ose sugjerim dhe mendoni se mund ta komentojmë në podcast, mund ta bëni drejtpërdrejt përmes bisedës në dispozicion në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram Duhet të theksohet se është falas për të gjithë dhe gjithnjë e më shumë nga ne.

Përsëri ne duhet të falënderojmë të gjithë të pranishmit në kompani që jetojnë në këto mëngjes të hershëm intensiv, ne jemi gjithnjë e më shumë përdorues që takohemi drejtpërdrejt dhe ju na pyesni drejtpërdrejt për lajmet teknologjike të Apple, produktet e tij dhe gjithashtu çështje të tjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me Apple. Për ekipin është vërtet kënaqësi të ndajmë të gjitha përvojat tona dhe të njohim tuajat, shpresojmë që ky komunitet i përdoruesve të vazhdojë të rritet dita ditës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.