Podcast 13 × 05: Kamera, Bateria dhe ekrani, arsyet për të ndryshuar iPhone.

Podkasti i Apple

Mbrëmë bëmë një episod më shumë të #podcastApple në të cilin folëm për disa nga arsyet pse ia vlen të blini këtë model të ri iPhone 13 që Apple lançoi në rezervime një javë më parë dhe që shumë prej jush tashmë ju jeni gati për të marrë në shtëpitë tuaja apo edhe për të shkuar për të kërkuar një Apple Store.

Kjo javë është çelësi për miliona përdorues që mezi presin të Premten për një arsye tjetër përveç festës në fundjavë. Java filloi me versionet e reja të sistemeve operative të Apple përveç macOS dhe do të përfundojë me ardhjen e iPhone 13 të ri dhe iPad mini në duart e pronarëve të tyre.

Nëse dëshironi mund të na ndiqni drejtpërdrejt nga kanali ynë në YouTube, ose prisni disa orë derisa të jetë në dispozicion audio e podcastit të transmetuar përmes iTunes. Nëse keni ndonjë problem, dyshim ose sugjerim që dëshironi të ndani në podcast-in tonë, mund ta komentoni drejtpërdrejt përmes bisedës së disponueshme në YouTube, duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram.

Në çdo rast, e mira është që ne jemi duke krijuar një komunitet të bukur dhe është mirë për të gjithë që ju të kontribuoni kokrrën tuaj të rërës me ndonjë nga opsionet që keni në dispozicion gjithashtu nëse na ndiqni drejtpërdrejt është e mundur që të merrni një dhuratë me lotari që po kryejmë në ato direkte. Ne jemi të kënaqur që kalojmë ca kohë me miqtë duke folur për atë që na pëlqen, Apple dhe lajme të tjera të javës. Ju regjistroheni?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.