8 × 34 Podcast: WWDC 2017 nxehet

Këtë javë në #podcastapple kemi filluar me lajmet e lëshuara së fundmi në lidhje me mundësinë që djemtë nga Cupertino të fillojnë ose të paraqesin 12 ″ MacBook, MacBook Pro dhe MacBook Air të ri në qendrën kryesore të WWDC. Dhe është që ndërsa shumë prej nesh mendojnë se gama MacBook duhet të ketë ngjarjen e vet, Apple mund të nisë ato që janë pajisje me një rinovim jo aq të rëndësishëm sa të ketë fjalën e saj kryesore ose madje t'i paraqesë ato më vonë në formën e një azhurnimi në rrjeti Sido që të jetë, është për t'u habitur që MacBook Airs bien brenda këtyre thashethemeve dhe për këtë debatojmë së bashku me tema të tjera interesante në lidhje me ngjarjen e 5 qershorit në këtë podcast numër 34. 

Brenda këtij lajmi fillestar fillon një podcast që ne mund ta klasifikojmë si një parathënie për një WWDC disi ndryshe nga ajo që Apple është mësuar, me shumë mundësi për të parë disa pajisje në të, gjë që nuk ka ndodhur që nga viti 2013. podcast bën. Ju mund të gjeni në kanali ynë iTunes ose në kanalin tonë në YouTube:

Dhe mos harroni se nëse doni të ndani podcast-in tonë me familjen tuaj, miqtë, fqinjët, të njohurit dhe të tjerët, ne do ta vlerësojmë atë. Si gjithmonë, ndani me ju kanalin iTunes që arrihet nga lidhja tjetër dhe ku do të gjeni të gjitha podkastet. Ju gjithashtu mund të na ndiqni në rrjetet sociale dhe të ndani idetë, pyetjet ose sugjerimet tuaja në çdo kohë, këto janë gjithmonë të mirëseardhura nga ekipi i PodcastApple. Mos harroni se mund të përdorni edhe hashtag #podcastapple në Twitter Përveç pjesës tjetër të kanaleve, rrjetet sociale të jenë në gjendje të na kontaktojnë. Javën tjetër do të kthehemi me një Podcast të ri.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)