Posta ajrore azhurnohet për t'u përshtatur me mënyrën e errët të macOS Mojave, midis përmirësimeve të tjera

Pa dyshim, aplikacionet që kemi për menaxhimin e postës elektronike jashtë Mail's Apple janë mjaft interesante, por është e qartë se ka disa që janë më të këshillueshme se të tjerët, siç është rasti me postën ajrore për Mac. Ky aplikacion që administron llogaritë tona të postës elektronike ofron disa mundësi më shumë sesa ai vendas Apple, por ne tashmë e dimë që secili person është një botë tjetër kur bëhet fjalë për klientët e postës elektronike.

Gjëja e mirë për këtë aplikacion është se ajo ofron njoftime të ndryshme nga llogaritë, sinkronizimi me iCloud, opsioni për të shtuar nënshkrime dhe një grusht i mirë opsionesh në dispozicion. Gjithashtu tani na ofron modaliteti i errët në të gjithë aplikacionin në stilin e vërtetë macOS Mojave, kështu që është një arsye tjetër për shumë që të kalojnë në këtë aplikacion.

Modaliteti i plotë i errët është risia kryesore

Kjo është risia më e spikatur e mjetit të menaxhimit të postës në këtë azhurnim të fundit të disponueshëm, dhe është se është vendosur së bashku me mënyrën e plotë të errët të sistemit operativ Apple në mënyrë që tani përdoruesit të mund të shijoni ndërfaqen e re sikur të ishte një aplikacion vendas. Padyshim që gjithashtu shton përmirësime dhe rregullime të defekteve në kod.

Përveç kësaj, Posta Ajrore nuk është një aplikacion i ri për përdoruesit, ne po përballemi me një aplikacion email veteran që mbërriti në tetor 2014 dhe për këtë arsye kthen katër në Mac. Mundësitë që ai ofron janë të shumta dhe çmimi i aplikacionit është e vetmja gjë që mund të parandalojë më shumë përdorues nga fillimi për ta provuar, pasi që rreth 11 euro nëse nuk jeni përdorues "i fortë" i postës mund të jetë një shpenzim shumë i lartë për ju, megjithëse ne tashmë themi se ia vlen.

Posta ajrore 5 (Lidhja e AppStore)
Posta ajrore 5falas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.