Powerbeats 4, faqja zyrtare në internet dhe çmimet

Rrahjet e energjisë 4

Në Apple ata nuk kanë pritur shumë gjatë për të hedhur në treg thashethemet Rrahjet e energjisë 4 dhe orë pasi të keni njohur ekzistencën e tij në zinxhirin e dyqaneve Wallmart nga Shtetet e Bashkuara, kompania rinovon plotësisht faqen zyrtare të Beats me kufjet e saj të reja.

Këto Powerbeats 4 kanë disa përmirësime në krahasim me ato të mëparshmet dhe kjo diskutohet si në faqen zyrtare të internetit ashtu edhe më parë në thashetheme. Këto shtojnë çipin H1, 15 orë autonomi dhe a çmimi hyrës prej 149,99 $.

Ato nuk shfaqen në faqen e internetit të Apple, por ju mund t'i shihni ato tashmë në faqen e internetit të Rrahjet Zyrtare kështu që ne tashmë mund të konfirmojmë se këto kufje janë shumë të ngjashme me ato të mëparshme me përmirësimet që ne tashmë i kishim njoftuar dhe parë më parë në thashetheme. Tani ata duhet të arrijnë në pjesën tjetër të dyqaneve të kompanisë dhe për momentin ato janë në dispozicion vetëm në Shtetet e Bashkuara.

"Hej siri!" Isshtë një nga përmirësimet kryesore por është që me një autonomi më të madhe dhe me atë çip të ri kemi kombinimin perfekt për sportdashësit. Nuk është e nevojshme të blini AirPods Pro që të keni kufje të mira për të kryer aktivitetin tonë fizik, megjithëse është e vërtetë që ato janë të ndryshme dhe me funksionalitete të ndryshme. Dizajni i këtyre kufjeve nuk ndryshon krahasuar me versionin e mëparshëm të Powerbeats, kështu që ndryshimet janë brenda. Këto janë tani diku në mes midis përdoruesve që nuk duan të mbajnë llojin e shiritave të kokës dhe atyre që nuk duan AirPods ose AirPods Pro.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.