Prapa skenave të sezonit të dytë të Shih

Shih - Sezoni Dy

Sot, më 27 gusht, hapet sezoni i dytë i serialit të interpretuar nga Jason Momoa Shiko, një seri që vjen më shumë se një vit me vonesë, vonesë e motivuar, si Tregimi i mëngjesit, per atë ndërprerjen e prodhimit për shkak të koronavirusit.

Për të promovuar premierën e këtij sezoni të dytë, Apple ka postuar në kanalin e saj në YouTube një video të re të serisë ku aktorët dhe pjesë e ekipit ata flasin për atë që do të shohim në këtë sezon të dytë.

Në këtë video promovuese, aktorët dhe ekipi i formës kanë qenë pjesë e këtij sezoni të dytë duke folur për atë që do të gjejmë në këtë sezon të dytë të këtij seriali fantastiko -shkencor që nuk ka pasur suksesin që priste Apple, madje as midis përdoruesve ose kritikë, dhe që nga fazat e hershme të projektit, u krahasua me Lojërat e Froneve.

Ky sezon i dytë do të shfaqë Dave Bautista si tërheqjen kryesore, përveç Jason Momoa, një sezon që zhvillohet 30 ditë pas ngjarjeve të së parësMe Në Unë jam nga Mac kemi botuar në atë kohë, të dyja i parë si rimorkio e dytë të këtij sezoni të dytë që është tashmë i disponueshëm në Apple TV +.

Pavarësisht përgjigjes që ka pasur seriali, Apple rinovoi See për një sezon të dytë dhe të tretë, sezonet kështu janë qëlluar me radhë, kështu që ka të ngjarë që kur të jenë publikuar të gjitha episodet e sezonit të dytë, Apple nuk do të marrë shumë kohë për të nisur sezonin e tretë, një sezon i tretë që mund të jetë i fundit nëse kritikët dhe përdoruesit nuk ndryshojnë mendje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.