A ju ka munguar prezantimi i djeshëm? Këtu mund ta shihni përsëri

Tim Cook

Me siguri shumë prej jush ishin në live që bëmë së bashku me kolegët e iPhone Actualidad, shumë të tjerë ndoqën prezantimin e Apple dje nga faqja e tyre e internetit, shumë të tjerë nga kanali zyrtar i Apple në YouTube, por për ata që nuk mund ta shihnin prezantimin e plotë dje pasdite këtu ne ndajmë videon e ngjarjes së plotë.

Në këtë rast, është aksesi i drejtpërdrejtë në faqen e internetit të Apple, në seksionin e ngjarjeve. Zakonisht kompania Cupertino e mbyll prezantimin disa minuta pasi të ketë mbaruar, në kohët e fundit pasi është një prezantim krejtësisht video ajo pritet në të njëjtën kohë në faqen e saj të internetit në seksionin e ngjarjeve.

Këtu në këtë lidhje të drejtpërdrejtë në faqen e internetit të Apple mund ta shihni përsëri ngjarjen të iPad Pro, iMac të ri, AirTags, Apple TV 4k dhe të tjerët… Ne gjithashtu ndajmë drejtpërdrejt Kanali YouTube i Apple në të cilën ata lëshuan prezantimin:

Dhe nëse e gjithë kjo ju duket pak, ne gjithashtu ndajmë lidhjen për në kanalin YouTube të të gjithë Apple në të cilin transmetojmë ngjarjen drejtpërdrejt:

Tani nuk keni asnjë justifikim, nëse nuk e keni parë të gjithë ngjarjen e Apple, ju rekomandojmë ta shihni pasi lajmet janë me të vërtetë interesante dhe disa prej tyre prisnin aq gjatë sa mbërritja e AirTags. Shijoni ngjarjen dhe mbi të gjitha shpresojmë të mund të blini disa nga produktet e reja të lansuara nga kompania këtë prill.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.