Promovimi i "kthimit në shkollë" të Apple me AirPods falas

Kthehu në shkollë

Promovimi i kthimit të Apple në shkollë është aktiv tani në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada. Kjo u aktivizua disa orë më parë dhe është e vlefshme si për ekipin e mësuesve, studentët, prindërit e studentëve dhe këdo që provon se po studion. Në këtë rast, siç ka ndodhur në rastet e mëparshme, kompania Cupertino shton ulje deri në 20% në punësimin e AppleCare + përveç opsionit që vjen si një dhuratë, disa AirPod me blerjen e një iPad ose Mac. 

Mund ta themi atë promovimi i këtij viti është i njëjtë me atë që ata lançuan vitin e kaluar. Oferta me AirPods falas është në dispozicion tani e tutje për blerjen e një MacBook Air, një MacBook Pro, një iMac të ri 24-inç, një Mac Pro, Mac mini dhe natyrisht me iPad Air dhe iPad Pro të ri me procesori i ri M1.

Në procesin e blerjes përdoruesit të cilët dëshirojnë merrni disa AirPod me kutinë e karikimit pa tel Ata mund të shtojnë 40 dollarë më shumë në total dhe kjo dhe është ndryshuar. Përveç këtij promovimi është e vlefshme edhe për AirPods Pro dhe ata do të duhet të shtojnë vetëm 90 dollarë në kohën e blerjes. Kjo do të varet nga secili, por sigurisht që promovimi është mjaft i mirë duke marrë parasysh çmimin e këtyre AirPods.

Ne ende i kujtojmë ato ditë kur i kërkuam Apple të dhuronte disa AirPod për blerjen e një Mac ose një iPad për blerjet në lidhje me kolegjin, më në fund kompania Cupertino bëri dhe ka qenë me të për dy vjet rresht. Së shpejti do të mbërrijë në vendin tonë, kështu që të gjithë ata që po mendojnë të blejnë një Mac ose një iPad ju rekomandojmë që të prisni deri pas verës nëse nuk jam në nxitim sigurisht ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.