Provoni Office 365 për Mac, Microsoft po ju kërkon

Office 365 për Mac

microsoft e ka përqendruar fokusin e saj në të saj Office 365 për Mac që kur u lançua, madje edhe përpara versionit të tij për sistemin operativ Windows vitin e kaluar, dhe tani përdoruesit e Mac mund të dalin përpara versionit publik nëse dëshirojnë.

Microsoft po hap të vetat Programi Insider për Office 2016 për përdoruesit e Mac, dhe ata ju japin fuqinë të provoni disa programe para-lëshimit nëse doni të regjistroheni për azhurnimet falas përpara audiencës përfundimtare. Me Office Insider sDuhet të jeni vetëm pajtimtar i Office 365, për të hyrë në versionin paraprak të softuerit.

fjala mac

Përmes këtij programi, ju do të jeni në gjendje të jepni reagime për Microsoft kur testoni softuer të ri, të dy nga probleme, preferencë, sugjerime, etj Siç është zakon me këtë lloj gjëje, dhe padyshim që Microsoft do të përdorë gjithashtu ato reagime për të modifikuar softuerin para publikimit të tij për të ndihmuar në shmangien e ndonjë gabimi para lëshimit.

Në nëntor ne prezantuam Office Insider, një program paraprak që lejon abonentët e Office 365 të mësojnë për risitë më të fundit të Office. Fillimisht, programi u lansua vetëm për Windows dhe për përdoruesit e celularëve Android.

Tani përdoruesit e Mac mund ta marrin këtë qasje me potencialin e plotë të risive të Office. Veryshtë shumë e lehtë për të filluar. Për të mësuar më shumë rreth Office Insider dhe si të filloni me Mac tuaj, shkoni në lidhjen më poshtë Office.com/insider.

Nëse jeni të interesuar, ne ju ofrojmë pikërisht mbi këto vija lidhja e drejtpërdrejtë ku ju udhëzon që të jeni në gjendje të kërkoni këtë version testues dhe të jeni në gjendje ta provoni para se të nisë.

Burim [Microsoft]


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.