Seri Apple TV + Invasion rifillon prodhimin

Pushtimi Seritë Apple TV + rifillojnë prodhimin

Duket se normaliteti "anormal" kthehet në jetën tonë. Brenda pandemisë ku jemi, aktivitetet që kemi bërë më parë duhet të rinisin aktivitetin e tyre. Seria Invasion që do të jetë pjesë e katalogut Apple TV +, duket se rifillon prodhimin pas mbylljes së detyrueshme për shkak të koronavirusit.

Seriali me protagonistë Sam Neill ("Bota Jurassic: Domination"), Shamier Anderson ("Awake"), Golshifteh Farahani ("Nxjerrja"), Firas Nassar ("Fauda") dhe Shioli Kutsuna ("Deadpool 2"), është në shfaqje të re duke vrapuar Po me të vërtetë, nën masa të rrepta të sigurisë higjienike, në mënyrë që të mos ketë rrezik për anëtarët e saj.

Invasion, shkruar dhe prodhuar nga Simon Kinberg dhe David Weil, Jakob Verbruggen si regjisor dhe producent ekzekutiv, dhe Audrey Chon së bashku me Amy Kaufman gjithashtu si producente, iu desh të bënte një gropë ndalimi në mes të marsit. Siç mendoni tashmë, si pasojë e shkallës së lartë të infeksioneve për shkak të koronavirusit. Një sëmundje për të cilën dihet ende pak, por është e qartë se po shkakton shumë vdekje.

Nën masa të rrepta sigurie, anëtarët e serialit rishikojnë skenat. Skenat që do të jenë pjesë e kapitujve të rinj që do të integrohet në ofertë e serialeve, kinema dhe dokumentarë që Apple ofron përmes platformës së saj, Apple TV +.

Ne nuk e dimë kur do të jetë plotësisht në dispozicion për përdoruesit e Apple TV +. Përsëri për shkak të koronavirusit, planet që mund të bëhen, tani, janë shumë afatshkurtra. Ky është një serial shumë ambicioz që dëshiron të xhirojë midis Nju Jorkut, Japonisë, Marokut dhe Mbretërisë së Bashkuar.

Ajo që është e qartë është se ne do t'ju njoftojmë për lajmet që do të ndodhin në lidhje me këtë dramë që rrëfen, pikëpamje të ndryshme të njerëzve të ndryshëm, për një pushtim të huaj në tokë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.