Qendra Moskone fillon përgatitjet për WWDC 2015

moskoni-jashtme-2015

Ka disa fotografi që mund të shihen në rrjetet sociale dhe në përgjithësi në rrjet, në lidhje me përgatitjen e jashtme dhe të brendshme Qendra Moskone në Perëndim të San Franciskos, për të marrë ata nga Cupertino dhe të gjithë zhvilluesit me fat që kanë mundësinë të marrin pjesë në këtë ngjarje.

Apple zakonisht nuk lë një fund të lirshëm në prezantime dhe pritet që fjala e parë kryesore e kësaj WWDC fillim i qetë të hënën e ardhshme. Nga sa mund të shihet në foto, filloi dekorimi i jashtëm i ndërtesës mbresëlënëse dhe pothuajse zhvilluesit e Google I / O të fundit u kapën brenda.

Kur bëhet fjalë për fotot që lidhen me OS X dhe iOS të reja që shpesh shihen brenda ndërtesës ose vjedhurazi shikojnë fotografët e guximshëm jashtë, sot nuk kemi asgje, por jemi të bindur që për një ose dy ditë do të fillojmë të shohim imazhe të brendshme dhe banderola të para.

 

Dëshira për të ditur lajme dhe lajme të tjera të këtij rasti inaugurues mund dhe unë tashmë kam komentuar nga këtu se ne do të kryejmë një mbulimi nga unë jam nga Mac dhe të gjitha rrjetet sociale e asaj që ata na tregojnë atje. Për momentin duhet të pranojmë disa nga fotot që përdoruesit e ndjekësve të kompanisë postojnë në rrjet duke treguar pjesën e jashtme të Qendrës Moskone.

Më pak ka mbetur!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.