Qershia tani është në dispozicion në Apple TV +

Qershi

Shërbimi i transmetimit të videove të Apple vazhdon të shtojë veçori të reja dhe këtë të Premte, përveç një episodi tjetër seriali aq të mirë sa Shërbëtori, filmi Qershi u lansua zyrtarisht. Ky që luan Tom Holland, bën premierë në Apple TV + pas disa javësh pritje.

Me siguri këtë fundjavë mund të keni një plan të çuditshëm, por nëse keni shërbimin Apple TV + dhe doni të shijoni filmin, mund ta bëni tani. Shumë përdorues e kanë akoma falas këtë shërbim video Apple dhe nuk është e vështirë të mësohesh me seri ose filma të tillë si Cherry. Ne do të shohim atë që mendojnë më kritikët, por duket shumë mirë.

Filmi i cili është frymëzuar nga romani hit me të njëjtin emër, 'Cherry', paraqet një Tom Holland në rolin kryesor. Ai është dëbuar totalisht pasi u kthye nga lufta në Irak pas braktisjes së kolegjit. Vetëm një dashuri e tij e vërtetë e mban atë larg, Emily e cila luan aktoren, Ciara Bravo.

Problemet e tij çojnë në drogë dhe kjo logjikisht sjell më shumë probleme tek personazhi kryesor. Qershi kthehet në shtëpi një hero lufte por realiteti e pushton dhe më në fund ai bie në një botë të errët nga e cila do të jetë shumë e vështirë të dalësh pasi që me çdo lëvizje që bën, ai bie më shumë në humnerën e tij.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.