Radio España FM: Radiot spanjolle në Mac-un tuaj në një aplikacion fantastik

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Dëgjimi i radios është një zakon i përditshëm i miliona spanjollëve, por deri më tani nuk kishte asnjë aplikacion të krijuar ekskluzivisht për Spanjën me stacione të rregulluara mirë, me një dizajn shumë të përpunuar dhe me një funksionim vërtet të mirë.

Radio në Mac tuaj

Ne mund të zgjedhim nga një numër mbresëlënës i radiot kombëtare, lokale (të organizuara në mënyrë të përshtatshme nga provincat dhe duke shtuar më shumë se 150) dhe madje edhe ndërkombëtare. Në disa klikime (dhe një sekondë e pritjes, është shumë shpejt) ne jemi duke dëgjuar Los 40, për shembull, dhe natyrisht dritarja kryesore mund të mbyllet dhe radioja do të vazhdojë të luajë në mënyrë që të mund të punojmë pa shpërqendrime.

Sipas mendimit tim është një opsion thelbësor për 0,79 euro që kushton gjatë periudhës promovuese. Qoftë duke dëgjuar muzikë, një lojë futbolli apo edhe të mësosh gjuhë, Radio ka qenë gjithmonë një shpikje e shkëlqyer dhe tani është edhe më shumë në Mac tuaj.

Nga rruga, aplikacioni mund të tingëllojë i njohur për ju, dhe është në krye të aplikacioneve në iPad dhe iPhone, kështu që aplikacioni tashmë ka një bazë solide të konsumatorëve dhe një reputacion të mirë në App Store iOS.

Dyqani i Aplikacioneve Mac | Radio Spanja FM


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.