Dropshelf dhe Super Eraser Pro, dy aplikacione në ofertë për vetëm dy euro

Si çdo ditë, ne ju sjellim dy oferta të reja Unë jam nga mac, dhe çfarë ofron sot! Eshte per dy mjete jashtëzakonisht të dobishme dhe me një zbritje që mund të kalojë 90%. Me to do të merrni imazhe perfekte dhe produktiviteti juaj do të rritet.

Mos harroni se të dy ofertat do të jenë e vlefshme deri nesër në mesnatë, kështu që ju ende keni kohë për t'i shqyrtuar ato më hollësisht, megjithatë, mos u ngatërroni që koha ikën. A i shohim ata?

Rafte

Ne fillojmë zgjedhjen tonë të ofertave të ditës me Rafte, një aplikacion me të cilin mundeni kemi një hapësirë ​​të përkohshme virtuale ku mund të vendosni skedarët, imazhet, tekstet dhe lidhjet tuaja neb.

Rafte

Tani e tutje, të gjitha skedarët, tekstet ose lidhjet tuaja që keni kopjuar do të jenë gjithmonë në dispozicion, edhe nëse ndryshoni aplikacionin. Thjesht tërhiqni një artikull në çdo skaj të ekranit dhe rafti do të shfaqet në mënyrë që ta lini atje, duke mbajtur gjërat tuaja në dorë derisa të keni nevojë për tos.

Dyshema është një aplikacion shumë i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë, shumë intuitiv për t’u përdorur, i cili lehtë do të integrohen në rrjedhën tuaj të punës në mënyrë të zakonshme duke rritur produktivitetin tuaj.

Çmimi i zakonshëm i Dropshelf është 5,49 euro, megjithatë tani mund ta merrni me 60% zbritje për vetëm 2,29 euro falë promovimit "E marta me dy dollarë". Mos harroni se oferta skadon nesër, e Mërkurë 11 Tetor në mesnatë, kështu që mos u humbni.

Super Gomë Pro

"Super Eraser Pro" është oferta e dytë e ditës. Një mjet për të cilin ju kemi thënë tashmë në ndonjë rast tjetër në Unë jam nga mac dhe kjo do të jetë shumë e dobishme për çdo përdorues që dëshiron të shijojë foto perfekte fshirjen e elementeve të padëshiruar nga imazhet tuaja, nga filigranët ose hurmat, te objektet, kafshët, njerëzit ... Me "algoritmin e tij revolucionar për rivendosjen e imazhit" fshirja e një sendi do të jetë e padukshme.

Me Super Eraser mund të fshini të gjithë ata elementë që i bëjnë fotografitë tuaja të shëmtuara

Super Eraser Pro ka një çmim të rregullt prej 29,99 €, megjithatë tani mund ta merrni me më shumë se 90% zbritje për vetëm 2,29 euro falë promovimit «E marta me dy dollarë» e cila, ashtu si oferta e mëparshme, përfundon nesër, e mërkurë 11 tetor në mesnatë.

Super Eraser Pro: Photo Inpaint (Lidhja e AppStore)
Super Eraser Pro: Ngjyrosja e fotografive9,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.