Raport i ri 16 ″ MacBook Pro por pa datë publikimi

MacBook Pro 16

Ndërsa Apple vazhdon të punojë në MacBook Pro 16 inç "këtu", ne vazhdojmë të shohim raportet e prodhimit dhe riorganizimi i datave të mundshme të lëshimit pa ndonjë kuptim ... Dhe është që javën e kaluar kemi menduar se mund të shohim pajisjet e reja Apple në faqen e internetit të kompanisë në befasi, menjëherë pas lëshimit të AirPods Pro dhe me ditët e para të nëntorit.

Në çdo rast, ajo që duket e qartë është se ata vazhdojnë me prodhimin masiv të kësaj pajisjeje dhe kjo po raportohet nga media të ndryshme. Ajo që nuk është aq e qartë është data në të cilën kompania planifikon të lëshojë MacBook Pro 16 inç, por duket se çdo herë do të ishte më afër.

Sigurisht, nëse doni të futeni në fushatën e këtij viti për Krishtlindje me MacBook Pro të ri, më të madh, ajo që Apple duhet të bëjë është thjesht të lançojë kompjuterin e ri këtë muaj. Ata gjithashtu kanë pritur lansimin e Mac Pro të ri për sektorin profesional, kështu që ne imagjinojmë se në këtë kuptim fillimi i një ekipi tjetër si p.sh. MacBook Pro 16 inç i sigurt mund të bëjë mirë për të rritur shitjet, por kjo është diçka që Apple tashmë do ta ketë llogaritur, ne duam që ata vetëm të mbulojnë kërkesat e përdoruesve dhe në rastin e Mac Pro është e qartë se është koha.

Nuk ka detaje të datave ose datave të mundshme për llojin e nisjes që Apple supozohet të bëjë me këtë MacBook Pro, direkt në internet. Në parim ajo duhej të mbërrinte në tetor, por më në fund kompania për disa arsye nuk e nisi atë ose nuk e kishte planifikuar direkt për atë muaj, ne do të presim të shohim këtë nëntor për të parë se çfarë do të ndodhë dhe tani java e parë kaloi pa lajme zyrtare.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.