Raskin do të ndryshojë mënyrën e punës në Mac. Oferta.

Aplikacioni Raskin për Mac tani në shitje

Raskin është një nga ato aplikacione që do të ndryshojë rrënjësisht mënyrën e punës në Mac. Tani ajo gjithashtu vjen me një ofertë që lë aplikacioni pa asnjë kosto dhe se nëse dëshironi të blini versionin e tij Pro, do t'ju kushtojë vetëm 2,99 €. Isshtë një mundësi shumë e mirë për të provuar këtë aplikacion që është i aftë të përqendrojë disa skedarë në të njëjtin panel të ekranit. Fotografitë, PDF ... etj. Të gjitha shumë vizuale dhe të lehta për tu kërkuar.

Mund të jetë koha për të përfituar nga kjo ofertë, Ne nuk e dimë me siguri se sa kohë do të duhet për të ndryshuar mënyrën e punës në Mac tuaj. Kjo mënyrë e re mund të jetë shumë produktive dhe për atë çmim mendoj se ia vlen.

Raskin me një çmim të volitshëm përmes Mac App Store

Ajo që bie në sy për Raskin janë "Vendet" ose vendet. Ato janë aty ku ne do të punojmë më shumë dhe ku ne do të arrijmë qëllimin përfundimtar të këtij aplikacioni, i cili nuk është askush tjetër përveç të qenit më produktiv dhe më efikas në ditët tona në ditë. Kur shkarkojmë aplikacionin, ne kemi qasje në manual Nuk do të na duhen më shumë se dhjetë minuta për ta lexuar dhe për të kapur trajtimin e tij.

Përmbledhur, Raskin është një alternativë ndaj ndërfaqes tradicionale të përdoruesit të desktopit (Finder) në Mac. Ju ndihmon të ndërveproni me kompjuterin tuaj në një mënyrë më miqësore. Raskin ju lejon të zmadhoni dhe panifikoni për të lokalizuar, organizuar, lëvizur dhe nisur dokumente dhe aplikacione nga një vend.

Ju mund të krijoni aq vende sa ju nevojiten dhe në të mund të shtoni dosje ose një vëllim të jashtëm (përfshirë aksionet e serverit). Ju mund të zmadhoni dhe kështu të shihni secilin prej dosjeve më afër ose të keni një njohuri më globale të asaj që është në secilin vend ose Vend.

Raskin për Mac në shitje tani

Raskin nuk harron të jetë në gjendje të urdhërojë secilën nga skedarët sipas emrit, datës së krijimit, hapjes së fundit, etiketës, madhësisë, llojit ose zgjidhni një lloj manual.

Një program shumë i plotë dhe produktiv që me këtë ofertë, Ashtë një mundësi shumë e mirë të jesh në gjendje të përparosh pak më shumë drejt një cilësie më të lartë të punës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.