Mëngë të reja Dymbëdhjetë Jug për MacBook

MBULA E RE

Edhe një herë, kemi ardhur në fundjavë dhe këtu në Soy de Mac duam t'ju bëjmë të kaloni një kohë të mirë duke lexuar lajme në lidhje me botën e Apple. Në këtë rast ju sjellim informacione në lidhje me a pajisje shtesë për MacBook.

Ky është një koncept i bukur mëngë mbrojtës për laptopët Apple. Një mbulesë që, për disa, nuk është gjë tjetër veçse ekstravagante, por për të tjerët është një koncept shumë i veçantë.

Edhe një herë, Kompania TwelveSouth, një kompani që ishte tashmë prapa serisë së Mëngë të Librit të Librit, ka njoftuar një mundësi të re për përdoruesit e MacBook. Bëhet fjalë për kopertinën e re Libri i Librit Rutledge. It'sshtë produkti i parë i ri pas serisë BookBook në gati tre vjet, dhe kompania thotë se është edhe më unike.

Ndërsa pamja e përgjithshme është e njëjtë me çështjet BookBook të lëshuara së pari, TwelveSouth thotë se në rastin e çështjes Rutledge, ajo përmban një proces i ri i përfundimit të lëkurës me dorë gjë që e bën atë të duket edhe më shumë si një libër i vjetër i vërtetë. Procesi i përfundimit të dorës gjithashtu e bën secilin Rutledge BookBook unik.

RASTI I HAPUR

Çdo Rutledge është një histori më vete. Duke kërkuar diçka krejtësisht të ndryshme, Dymbëdhjetë Jugu ka zhvilluar një teknikë të re për përfundimin e lëkurës. Ky proces inovativ përfshin aplikimin e shumë shtresave të ngjyrave dhe më pas heqjen me kujdes të sendeve të zgjedhura me dorë për të zbuluar një sixhade shkëlqyese ngjyrash dhe modelesh. Ashtu si një gjurmë gishtash, tonet dhe modelet që rezultojnë janë plotësisht unike ashtu si variacionet natyrore të vetë lëkurës.

Kompania e vë këtë mëngë të re në dispozicion për të gjitha modelet MacBook, duke përfshirë një model të bërë posaçërisht për 13-inç MacBook Pro me ekran Retina. Libri Rutledge BookBook është në dispozicion për 99 $ nga faqja e internetit e TwelveSouth.

MBULA E MBYLLUR


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Alex41 dijo

    Unë e dua Pedro është stili im i bukur.