Mbulesa të ftohta për MacBook Air

tora.jpg

Be.ez ka prezantuar kopertina të reja për MacBook Air, të cilat me të vërtetë duken mjaft mirë, mjaft elegante, por me prekjen e ftohtë që ofron tre ngjyrat e brendshme të ndryshme që ofron. Sigurisht që ato janë të mbushura.

Le të themi se e di nëse keni investuar para të mëdha në MacBook Air, nuk mendoj se opsioni më i mirë është ta vendosni në një zarf, siç sugjeron promovimi.

Uebfaqja e Be.ez ka mundësi të tjera për produktet e tjera të Apple (madje edhe për Mac mini).


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.