Redaktoni dhe lexoni skedarët PDF me PDF Office për vetëm 1 euro

Nëse zakonisht punojmë me skedarë në format PDF, ka të ngjarë që të kemi nevojë për të redaktuar skedarin tek në këtë format. Në varësi të llojit të redaktimit, ka të ngjarë që të përfundojmë para se të zgjedhim tekstin dhe kopjimi i tij në një dokument Word ose Pages dhe krijimi i një dokumenti krejtësisht të ri.

Por nëse redaktoni nënkupton humbjen e shumë kohëMeqenëse duhet të shtojmë imazhe ose të krijojmë tabela, opsioni më i mirë është të marrim një redaktues skedarësh në këtë format, një redaktor, i cili na lejon të modifikojmë tekstin, imazhet ose vlerat pa ndryshuar formatin e tij. PDF Expert është një nga zgjidhjet më të mira të disponueshme aktualisht në treg, por jo e vetmja. PDF Office na ofron shumicën e funksioneve të saj, por me një çmim shumë të ulët, pasi që sot mund ta blejmë për vetëm 1,09 euro.

PDF Office na lejon jo vetëm të redaktojmë dokumente falë ndërfaqes së saj intuitive, por gjithashtu, na lejon të shtojmë shënime teksti, të plotësojmë formularë, të modifikojmë madhësinë e dokumentitPërveç kësaj, ai gjithashtu integron një sistem të njohjes së tekstit, kështu që ne gjithashtu mund ta përdorim atë për të kthyer dokumentet e skanuara të tekstit në dokumente të redaktueshme. Na lejon gjithashtu ta përdorim atë për të nënshkruar dokumente që marrim me email, një tipar që po bëhet gjithnjë e më popullor.

Kur krijoni dokumente në këtë format, aplikacioni na ofron mundësinë e bashkimit të dokumenteve në formatin PDF deri në një total prej 2000 faqesh ose 10 skedarësh në këtë format. Çmimi i zakonshëm i këtij aplikacioni është 19,99 euro, por për një kohë të kufizuar, ne mund ta marrim atë për vetëm 1,09 euro, një ofertë që përfundon, në teori, në 24 orë sot, më 29 gusht.

PDF Office kërkon që OS X 10.13 të funksionojë dhe është i pajtueshëm me procesorë 64-bit, kështu që le të lejojmë të jemi në gjendje të përfitojmë sa më shumë nga ekipi ynë me këtë aplikacion dhe ne nuk do të kemi probleme të pajtueshmërisë në të ardhmen me versionin tjetër që pason macOS Mojave, një version që nuk do të jetë i pajtueshëm me aplikacionet 32-bit.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.