Redaktoni skedarët tuaj PDF me PDFConverterOCR 4, tani në shitje

Ne po i japim fund javës sonë të ofertave dhe promovimeve në Soy de Mac me një mjet që do të jetë jashtëzakonisht i dobishëm për shumë përdorues të macOS që po na lexojnë: sa herë keni dashur të redaktoni një dokument, por keni mbetur duke dëshiruar sepse është një skedar në formatin Pdf? Epo, nëse merrni aplikacionin që ju ofrojmë këtë sot dhe nuk do të ndodhë më.

PDFConverterOCR 4 për Mac na lejon neve shndërroni dokumente PDF në formate të tjera që ne mund të redaktojmë, duke mbajtur modelet origjinale, me saktësi të madhe në transkriptim, dhe tani me zbritje 60% që mund të përfitoni për të marrë një licencë të përjetshme.

Konvertoni dhe modifikoni dokumentet tuaja PDF në Mac tuaj

Tani e tutje dhe në sajë të PDFConverterOCR 4 për Mac, Ju nuk do të vuani më kufizimet tipike të dokumenteve PDF, një format ideal për konsultim dhe lexim, por jo për redaktim në mënyrë autoktone.

me Konvertuesi PDFOCR 4 ju do të jeni në gjendje shndërroni çdo skedar PDF në Word, PowerPoint, Excel, Pages, TXT dhe më shumë, me një të shkëlqyer saktësia e transkriptimit deri në 99,8% falë teknologjisë OCR dhe saj mbështetje për 49 gjuhë, përfshirë Spanjishten. Dhe gjithashtu, duke konvertuar ju mundeni ruani gërmat, imazhet dhe formatin origjinal

Pasi të keni konvertuar dokumentin tuaj PDF në ndonjë format të redaktueshëm, do të jeni në gjendje ta redaktoni atë siç dëshironi, me një liri totale, pasi që tashmë do të punoni në një .docx, .txt.,. Faqe, .html, .key , etj dosje.

Vendosni skedarin, zgjidhni të gjithë dokumentin ose një gamë specifike faqesh, zgjidhni gjuhën e transkriptimit dhe formatin që dëshironi dhe shtypni «Converter». Kaq e lehte. Përveç kësaj, ju mund të performoni shndërrimet në grupe, për ta bërë atë më të shpejtë dhe më efikas për ju.

Falë fushatës së martë me dy dollarë, tani mundemi merrni një licencë të përjetshme për të Konvertuesi PDFOCR 4 me një zbritje prej 60% duke paguar vetëm 19,99$ në vend të 49,99 $ të zakonshëm (plus taksën). Promovimi përfundon në tre ditë, kështu që ju ende keni kohë për të mësuar më shumë rreth përfitimeve të këtij programi dhe për të përfitoni nga oferta këtu.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.