Gjashtë modele të reja të Apple Watch të regjistruara, Seria 4 është afër

 

Duket se më në fund Apple do të paraqesë disa modele të reja të Apple Watch gjatë ngjarjes së ardhshme në Shtator dhe për këtë ne do të përqendrohemi përsëri në dokumentacion i ri i botuar nga KEE zbuluar nga faqja franceze Consomac.

Dihet që ekzistojnë gjashtë modele të reja Apple Watch nga përkufizimi i secilit prej tyre, në këtë rast është A1977, A1978, A1975, A1976, A2007 dhe A2008. Në këtë rast kemi dy modele më pak sesa ato të prezantuara në fjalën kryesore të vitit të kaluar, por ndryshimet po vijnë për këto orë inteligjente Apple.

Dallimi në numrin e orëve të paraqitura mund të lidhet drejtpërdrejt me lidhjen LTE ose modelin më të shtrenjtë qeramik që Apple ka për shitje. Këto modele mund të kufizohen në një farë mënyre, por nuk do të ishte asgjë që prek shumicën dërrmuese të përdoruesve. Ndoshta një model alumini pa LTE ose ai qeramik në një matje të vetme 42 mm, do ta shohim.

EQL një tregues i qartë që do të paraqitet

Të gjitha referencat e mëparshme që kanë ardhur nga KEE janë konfirmuar zyrtarisht ditët e mbajtjes së fjalës kryesore, kështu që ne jemi të sigurt që prezantimi i këtyre Apple Watch të ri është afër cepit. Le të shpresojmë që marrëveshjet me operatorët të përshpejtohen në vendet në të cilat ne ende nuk kemi në dispozicion modele LTE (si tonat) dhe ne mund të shijojmë një herë e përgjithmonë këtë risi të madhe dhe pavarësi më të madhe nga iPhone që ora inteligjente Apple 4G lidhshmëria.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.