Magzter, "netflix" i revistave në iPad tuaj

Magzter është një kiosk dixhital për shkarkim falas, i disponueshëm për iPhone dhe iPad, në të cilin do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë revistash me një normë të sheshtë prej vetëm 9,99 € në muaj.

Magzter, shirit i hapur revistash

Sapo zbulova Magzter dhe shpejt erdha të të tregoj se çfarë është, kaq shpejt, saqë as nuk e kam aktivizuar pajtimin në provë falas por duket aq mirë sa nuk e durova dot.

Magzter është një kiosk dixhital online me aplikacionin përkatës dhe me mijëra revista të klasifikuara në tema të përgjithshme: shtëpi, shkencë, kulturë, gatim, arsim, stil jete, art, kompjuterë dhe celularë, dasma, revista për të, revista për të, etj. Sapo të hyni në aplikacion zgjidhni të paktën katër interesa dhe ato do të jenë ato që shihni sa herë që hyni në aplikacion.

Magzter

Siç mund ta shihni, përdorimi i tij është me të vërtetë i thjeshtë dhe intuitiv; ju mund të shfletoni seksione të ndryshme të Magzter ose kërkoni direkt revistat tuaja të preferuara nga motori i kërkimit që do të gjeni në pjesën e sipërme të djathtë të identifikuar me simbolin e një lupë.

En Magzter Do të gjejmë revista nga e gjithë bota, jo vetëm revista Spanjolle. Dhe ka disa lloje të blerjes:

  • Ju mund të blini numra individualë të revistave që preferoni për 1,99 € për secilin numër
  • Abonim tremujor, semestral ose vjetor individual në revistën që ju pëlqen
  • abonim Magzter Gold Lite që për 4,99 € / muaj ju lejon të lexoni pesë revistat që dëshironi çdo muaj.
  • abonim Magzter Gold, një tarifë e vërtetë e sheshtë me të cilën do të keni qasje në të gjithë katalogun, pa kufij, për 9,99 € / muaj

Abonimet në Magzter

Përveç kësaj, ju mund të shkarkoni revistat në iPhone ose iPad për t'i lexuar ato kur të doni pa shpenzuar të dhëna nga niveli juaj 3G ose 4G, gjithashtu mund t'i lexoni ato në kompjuterin tuaj nga shfletuesi, të shtoni faqeshënues, të ndani në rrjetet sociale, të krijoni një listë e revistave të preferuara dhe më shumë ..

Disa nga titujt që mund të gjeni Magzter Ato janë: El Jueves, Open, Pelo Pico Pata, DSS Magazine, FHM, Esquire Spain, DT, Men's Health, GQ, Filosofía Hoy, Cinemanía, Historia de National Geographic, On Diseño, Clío Historia, Super Foto Digital, Përtej, Muy Interesante, GEO Spain, Alembique, Cosas de Casa, Casa y Campo, Arquitectura y Diseño, Mia Cocina, El Mueble, Gadget dhe shumë revista të tjera, përveç edicioneve nga vende të ndryshme, revistave të huaja, pamjeve ekskluzive ose revistave nga mëparshme muaj.

Magzter, netflix i revistave

Magzter, netflix i revistave

Magzter ofron një provë falas 7-ditore për pajtim Magzter Gold kështu që mund të provoni të gjithë titujt që ka për një javë pa ndonjë detyrim, megjithëse mos harroni të anuloni parapagimin tuaj në rast se nuk jeni të interesuar për të.

Magzter- Magazine Store (AppStore Link)
Magzter- Dyqani i Revistavefalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.