Rimëkëmbja e tregut të aksioneve, premiera e The Banker dhe shumë më tepër. Më e mira e javës në SoydeMac

Unë jam nga mac

Java e parë e këtij muaji mars ishte e mbushur me lajme të rëndësishme dhe midis anulimit dhe anulimit të ngjarjeve për shkak të koronavirusit, në Unë jam nga Mac ne mbetemi në pritje për të parë se çfarë do të ndodhë më në fund me WWDC këtë vit dhe kjo është se shpërthimi i mallkuar i Covid- 19 tashmë ka ngarkuar ngjarje aq të rëndësishme sa MWC ose së fundmi Google I / O. Me pak fjalë, kemi një kohë për viruse.

Ne do të vazhdojmë biznesin tonë dhe në këtë rast lajmi i parë i shquar i javës është rikuperimi i besimit të aksionerëve të Apple. Çanta rikuperohet y Apple duhet të ketë gjithnjë numra të mirë në Wall Street kështu që gjithçka është mirë.

Ne vazhdojmë me një lajm tjetër të rëndësishëm për Apple dhe ai është se filmi, Banker, lëshuar zyrtarisht te merkuren e kaluar. Pas një vonese të konsiderueshme, filmi ka qenë premierë në Muzeun Kombëtar të të Drejtave Civile në Memfis, Tenesi.

Ne vazhdojmë me momentet kryesore të javës në Unë jam nga Mac dhe në këtë rast duam të përsërisim përsëri një pyetje që ia kemi bërë vetes për një kohë: A prek iMac 27 inç një azhurnim i madhësisë? Epo këtë vit duket sikur do të ishte mirë ndrysho madhësinë e iMac Nuk mendoni ju

AirPods Pro

Më në fund ne ndajmë me ju thashethemin tjetër që ka planifikuar për një kohë të gjatë në mes të mediave falë DigiTimes. Dhe është se kjo pohon se në Apple ata janë tashmë të përgatitur të përballen me ditët e para të prodhimi masiv i AirPods Pro Lite, Ne do të shohim nëse kjo përfundon duke qenë një realitet apo jo.

Shijoni të Dielën!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.