Traileri i parë për filmin 'Steve Jobs' [VIDEO]

Rimorkio Fassbender Steve Jobs

Ne ju kemi komunikuar gjatë gjithë këtyre muajve se filmi filloi të qëllojë herët Janar, dhe disa fotografi dhe aktorë ishin zbuluar, të cilat do të shfaqeshin në filmin e shumëpritur 'Steve Jobs', një film Universal Pictures. Sidoqoftë, studioja Universal Pictures, ka lëshuar rimorkio e parë zyrtare të filmit të ri.

Rimorkio kryesisht, vetëm Michael Fassbender shihet nga prapa si Steve Jobs. Ndërsa nuk zbulon shumë nga ato që ne tashmë dinim, në rimorkio për 1 minutë, ju mund të shihni aktorët që do ta interpretojnë atë, Michael Fassbender, Seth Rogen, Kate Winslet dhe Jeff Daniels si Steve Jobs, Steve Wozniak, Joanna Hoffman dhe John Sculley, përkatësisht. Tjetra, ne ju lëmë rimorkio Me titra në Spanjisht.

https://www.youtube.com/watch?v=ut5OpyUVmO8

Filmi është përballur me një polemika të mëdha në vitet e fundit, kur filloi zhvillimi me shumë aktorë për rolin e Steve Jobs, dhe madje edhe një ndryshim në studio, për shkak të caktimin e konflikteve mes Danny Boyle, regjisori i filmit dhe Sony. Ne dimë shumë detaje rreth filmit 'Steve Jobs', i cili do të dalë në treg Tetor 9. Fotografitë e hedhjeve gjithashtu u shfaqën siç njoftuam në Ky artikull, e cila u dha tifozëve shikimin e parë të Fassbender me kostum të plotë si Steve Jobs.

Nëse dëshironi të dini më shumë kuriozitete për filmin, mos harroni lidhjen e mëposhtme, ku ne mbledhim 19 kuriozitete të filmit të ri Steve Jobs. A mendoni se do të jetë në lartësinë e merituar që meriton Steve Jobs? Ose do të jetë një tjetër dështim si ai që interpretoi Ashton Kutcher?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.