Traileri i parë i serialit për Apple TV +: "Mythic Quest: Raven's Banquet"

Disa orë më parë kompania Cupertino publikoi rimorkion e parë zyrtar për serinë e saj të re «Quest Mythic: Banquet of Raven»Në kanalin YouTube dhe e vërteta është se mund të mendojmë se ky serial me humor që mund të shihet më 7 shkurt do të ketë një pritje të mirë. Shtë e vërtetë që seritë Apple nuk janë më të mirat që kemi parë, por për të qenë parimet e tyre nuk është aspak keq, madje edhe shfaqja e njohur "The Morning Show" fitoi një nominim për Golden Globes.

Seria e re «Quest Mythic: Banquet of Raven»Isshtë një komedi në të cilën janë protagonistët kryesorë një ekip i zhvilluesve të lojërave video që dëshirojnë të lëshojnë një lojë video. Rimorkio e re për serialin që bën premierë për pak më pak se një muaj është kjo:

Artikulli i lidhur:
Mythic Quest do të ketë sezonin e dytë në Apple TV +

Tani për tani do të kemi një seri me 9 kapituj me afërsisht gjysmë ore secila prej tyre dhe në të cilin i njëjti krijues luan rolin e protagonistit të serialit, Rob McElhenney. Së bashku me të shohim Charlie Day, të dy vërtet të njohur për programin «Phshtë Gjithmonë Me Diell në Filadelfia« Kasta e aktorëve që interpretojnë në këtë serial të ri Kërkimi mitik Anëtarët e Apple janë: F. Murray Abraham, Danny Pudi, Imani Hakim, Charlotte Nicdao, David Hornsby, Ashly Burch dhe Jessie Ennis.

Trueshtë e vërtetë që ne jemi të etur të shohim më shumë larmi të përmbajtjes në dispozicion në shërbimin Apple TV + por kjo po arrin me një ritëm të mirë duke marrë parasysh kohën e shkurtër që ka qenë aktive. Për momentin pajtime falas Për ata që blenë një pajisje, ata janë protagonistë së bashku me llogaritë e studentëve që kanë shërbimin falas për një kohë. Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë pasi këto plane falas të fillojnë të mbarojnë dhe veçanërisht nëse Apple më në fund vendos të bëjë një "paketë" me disa shërbime me një çmim më të rregulluar.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.