Rimorkio e re e zgjatur për sezonin e dytë të For All Mankind

Baza e Hënës Jamestown

Një nga seritë e para që mbërriti me fillimin e Apple TV + në nëntor 2019 ishte For All Humanity, një seri që sezoni i dytë është gati për premierë dhe kjo gjithashtu është rinovuar për një të tretën.

Ndërsa mbërrin premierën e sezonit të dytë, të planifikuar për në 19 Shkurt, nga Cupertion ata kanë postuar në kanalin YouTube të Apple TV + a rimorkio e re për sezonin e dytë të For All Mankind, një rimorkio e zgjeruar ku mund të marrim një ide se çfarë gjejmë në këtë sezon të dytë.

Këtë sezon të dytë na vendos në 1983, në kulmin e luftës së ftohtë në Shtetet e Bashkuara dhe luftës së atëhershme të BRSS që lëviz në hënë. Në këtë sezon të ri, kasta e aktorëve është zgjeruar me Michaela Conlin, Cynthy Wu, Coral Pena dhe Casey W. Johnson, pasi kanë kaluar 9 vjet nga episodi i fundit i sezonit të parë, i vendosur në 1974 dhe i pari i dytë. .

Në korrik të vitit të kaluar, Apple publikoi rimorkio e parë e sezonit të dytë, një rimorkio që, ndryshe nga kjo e fundit, zgjat pak më shumë se një minutë dhe në të cilën mund të krijojmë një ide e vogël se çfarë do të na ofrojë ky sezon i dytë.

Për të gjithë njerëzimin, ajo na tregon një version tjetër të garës hapësinore, një version në të cilin Bashkimi i Republikave Socialiste Sovjetike (BRSS) shkoi përpara Shteteve të Bashkuara dhe ai u bë vendi i parë që vuri këmbë në hënë, për të dërguar gruan e parë në hapësirë.

Nëse nuk doni të humbisni episodin e parë të këtij sezoni të dytë, regjistrohuni në kalendarin 19 për muajin shkurt, episodi i parë i këtij sezoni të dytë tani do të jetë në dispozicion në Apple TV +.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.