Traileri i parë i serialit "Mbrojtja e Jakobit" për Apple TV +

Mbrojtja e Jakobit

Ndërsa muajt kalojnë, shërbimi video streaming i Apple gradualisht zgjeron numrin e serialeve, filmave dhe dokumentarëve në dispozicion. Mbrojtja e Jakobit, është një nga lansimet e ardhshme të Apple TV +, një seri që do të mbërrijë në 24 Prill dhe kjo është me protagonist Chris Evans.

Për të gjallëruar premierën e këtij seriali të ri, djemtë e Apple kanë postuar në kanalin e tyre në YouTube trailerin e parë të këtij seriali, një serial që rrëfen vrasjen e një shoku të djalit të avokatit të rrethit, ky i fundit është një nga të dyshuarit kryesorë në këtë çështje.

Në këtë thriller të karakterit mbërthyes, një krim tronditës trondit një qytet të vogël të Massachusetts dhe një familje në veçanti, duke detyruar një ndihmës avokat të rrethit të zgjedhë midis detyrës së tij për të mbështetur drejtësinë dhe dashurisë së tij të pakushtëzuar për djalin e tij.

Mbrojtja e Jakobit është i bazuar në roman me të njëjtin emër botuar në 2012 nga William Landay. Yjet e serialit Chris Evans, Michelle Dockery, Jaeden Martell, Cherry Jones, Pablo Shreiber, Sakina Jaffrey, Betty Gabriel y JK Simons.

De Chris Evans pak mund të themi se ju i dini të gjitha ato që keni parë filmat më të fundit të Marvel të Kapiten Amerikës. Mishelle dok ishte pjesë e kastit të serialit Downton Abbey, Dhe Sjellja e mirë, përveç shfaqjes në episodet e vetme të Angie Tribeca, Çështja u mbyll, Cranford.

Jaeden martell, i cili luan djalin e avokatit të qarkut me protagonist Chris Evans, është shfaqur në të dy pjesët e para dhe të dytë të filmit It. Sezoni i parë dhe teorikisht i vetëm, përbëhet nga 8 episode. Dhe them në teori, sepse disa media sugjerojnë që Apple mund të krijojë një miniserie si rezultat i asaj historie.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.