Tani mund të gjendet edhe rimorkio e re për seritë e Apple For All Mankind

Për të gjithë njerëzimin

Një nga seritë që mezi kishte një rol kryesor gjatë prezantimit të shërbimit video streaming të Apple ishte Për Të gjithë Njerëzimin. Në asnjë moment asnjë protagonist, regjisor apo skenarist i serialit nuk u shfaq në skenë. Sidoqoftë, duket se është një nga bastet më të forta të Apple për Apple TV +.

Apple TV + do të jetë në dispozicion duke filluar nga 1 nëntori. Ndërsa afrohet data, nga Apple ata nuk ndalen së lëshuari rimorkio të reja të asaj që ne do të jemi në gjendje të shohim në shërbimin e tyre VOD. Disa orë më parë, kanali YouTube i Apple ka mbyllur telefonin një rimorkio e re për Për gjithë Njerëzimin (Për gjithë njerëzimin).

Në këtë seri luan Joel Kinnaman, të cilin e kemi parë më parë në The Killing, Altered Carbon, Hanna, House of Cards dhe na tregon se si ishin rusët të parët që arritën në hënë. Nëse do të kishte qenë kështu, çfarë do të kishte ndodhur nëse gara e hapësirës nuk do të kishte mbaruar kurrë?

Kjo rimorkio e re na tregon se si seriali nuk do të përqendrohet vetëm te astronautëtKjo gjithashtu do të prekë inxhinierët dhe familjet e tyre ndërsa janë në rrugën e tyre për të arritur yjet.

Skenari për Për gjithë Njerëzimin është shkruar nga Ronald D. More. Përveç kësaj Joel Kinnamann, seriali gjithashtu yje Wrenn Schmidt (Elementar, person me interes, i dëbuar), Sarah Jones (Alcatraz, Justifikuar: Ligji i Raylan, Bijtë e Anarkisë), Shantel VanSanten (Revole, Flash përveç shprehjes së Wraith në lojën Apex Legends), michael dorman (Piratët e Karaibeve: Hakmarrja e Salazar, Wonderland, Patriot) dhe Jodi balfour (The Crown, Rellik, Supernatural, V (2011)).

Apple TV + ka një çmim prej 4,99 euro në muaj dhe do të jetë plotësisht falas për të gjithë ata përdorues që blejnë një iPhone, iPad ose Mac gjatë vitit të parë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.