Nomad Sport Lunar Grey, rrip përfundimtar i Nomad

Për disa kohë tani ne kemi testuar dhe rekomanduar pajisje Nomad për përdoruesit e Mac-së dhe gjithashtu për të njohurit dhe miqtë tanë jashtë rrjeteve. Në këtë rast, kompania e Amerikës së Veriut lançoi një ngjyrë të re për Apple Watch i modelit të saj Sport, Gri Lunar.

Na ka pëlqyer kjo rrip i ri ose më saktë ngjyra e re sapo e kemi parë dhe thënë dhe bërë, tashmë e kemi në dore. E vërteta është se ajo ndihet një rrip premium pavarësisht se është bërë nga ky silikon atë silikoni të veçantë që Apple e quan fluorastomer.

Nomad Sport Gri Lunar

Dizajn, cilësi dhe çmim të arsyeshëm

Nuk mund të themi që Nomad prodhon dhe dizajnon produkte me cilësi të dobët, përkundrazi e kundërta. Sigurisht, të gjithë aksesorët që kemi arritur të provojmë nga Nomad dhe që vazhdojnë të vijnë nga kjo firmë Kaliforniane po tejkalohen në secilin version të ri. Itshtë e vërtetë që Nomad Sport ekzistonte tashmë, por me ngjyrë të zezë dhe ditë më vonë u lançua Gri Hënor i cili është vërtet i bukur.

Cilësia e materialeve të përdorura për prodhimin e këtij Sport Lunar janë të shkëlqyera. Ju nuk do të keni ndonjë problem me rripin për sa i përket rregullimit ose konsumimit. Duket se të gjitha rripat në treg prej silikoni janë të njëjta, por jo, nuk është kështu. Ky model Nomad Sport Lunar Grey ka një prekje të ndryshme nga shiritat tipikë silikoni, ai mund të mbartë lehtësisht logon e Apple dhe të shitet si rrip i tij.

Kapëse gri hënore Nomad Sport

Një nga pyetjet që na ndiqte ishte nëse materiali i përdorur për këto rripa të rinj Nomad do të ngjante me Apple dhe po, duhet të themi që Isshtë një material spektakolar që nuk i ngjan aspak plastikës ose silikonit të shiritave konvencionalë.

Mbyllja e tij është e sigurt dhe kjo është një shenjë e qetësisë për ne që lëvizim shumë ose bëjmë aktivitet fizik të vazhdueshëm. Kjo pikë super e rëndësishme për shumë prej nesh është se një mbyllje e rregulluar dobët ose e dobët mund të jetë sinonim i katastrofës. Në këtë kuptim preferoj të mos rrezikoj dhe me këtë mbyllje nuk do të kemi probleme të çfarëdo lloji.

Ju gjithashtu mund ta blini nëse dëshironi në dyqan E mrekullueshme i cili është shitësi zyrtar i produkteve Nomad në vendin tonë.

Mendimi i redaktorit

Nomad Sport Lunar Grey prekje

Nomad Sport Gri Lunar
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 5 yje
49,95
 • 100%

 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 95%
 • Përfundon
  Redaktori: 95%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 90%

rekuizitë

 • E bukur në dizajn dhe materiale
 • Mbyllje e fortë dhe e sigurt
 • Komoditet i përdorimit dhe i lehtë për tu mbyllur

Contras

 • Çmimi nuk është i lirë, por është një rrip me cilësi të lartë

rekuizitë

 • E bukur në dizajn dhe materiale
 • Mbyllje e fortë dhe e sigurt
 • Komoditet i përdorimit dhe i lehtë për tu mbyllur

Contras

 • Çmimi nuk është i lirë, por është një rrip me cilësi të lartë

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.