Black Unity Sport Band tashmë është jashtë stokut në disa vende

Uniteti i Zi

Janarin e kaluar, Apple lëshoi ​​rripin e Unitetit të Zi, një rrip që do të dilte në treg për një kohë të kufizuar, siç u njoftua nga Apple në prezantimin e saj. Kur kanë kaluar tre muaj nga lançimi i tij, disa dyqane të Apple kanë filluar të varen shenjën "e shitur".

Në kohën e shkrimit të këtij artikulli, në Spanjë nuk ka probleme me stokun dhe byzylykët dërgohen ditën tjetër në të dy madhësitë 44 mm dhe 40 mm. Përveç kësaj byzylyk, Apple gjithashtu lansoi një edicion special të Serisë 6, me ngjyrat e Black History (Black Unity).

Apple Watch Series 6 Black Unity përfshin një thirrës personal (të cilin mund ta shkarkojmë në çdo Apple Watch) si dhe një seri gravurash me lazer në pjesën e pasme. Çmimi është 429 euro për versionin 40 mm dhe 459 euro për versionin 44 mm. Versionet me lidhje të të dhënave janë gjithashtu në dispozicion për 529 dhe 559 euro përkatësisht për versionet 40 dhe 44 mm.

Gjatë gjithë vitit, Apple lëshon rripa të ndryshëm për të festuar ngjarje të veçanta. Këto rripa janë zakonisht botime të kufizuara që, pasi të ndalojnë të shiten, nuk janë më të disponueshme për shitje përmes kanaleve zyrtare të shpërndarjes së Apple.

Pra, nëse keni qenë i interesuar të merrni këtë rrip ose Apple Watch Black Unity, ju nuk duhet të mendoni për atë shumë, pasi ka të ngjarë që në javët e ardhshme, stoku nuk do të jetë më i disponueshëm në më shumë vende, përfshirë Spanjën.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.