LEGO Star Wars Saga, vendoseni veten në vend të personazheve të Star Wars

LEGO Star Wars Saga 3

Lojërat LEGO janë klasike në mesin e përdoruesve të Mac dhe kësaj here duam t'ju paralajmërojmë se një nga lojërat në këtë sagë të madhe Isshtë në shitje për një kohë të kufizuar. Titulli LEGO Star Wars Saga, ka tani dhe për një kohë të kufizuar a çmimi 10,99 euro. Ne nuk po përballemi me zbritjen më të madhe në lojë por është një zbritje interesante për ata që nuk e kanë blerë atë sot, dhe është që loja zakonisht ka çmim 21,99 euro.

Ky version i lojës përfshin dy lojërat e para të sagës dhe gjithashtu shton karaktere të reja, imazhe të përmirësuara dhe më shumë nivele bonusi nga sa mund të tregoni me dritën e dritës. Ka një mënyrë multiplayer që do të na lejojë të bashkëpunojmë me përdorues të tjerë dhe në total po flasim mbi 160 personazhe nga filmat e Star Wars, duke përfshirë 10 karaktere të pa parë më parë në lojërat LEGO Star Wars.

LEGO Star Wars Saga 2

Nga ana tjetër, është e rëndësishme të merren parasysh kërkesat e nevojshme për të qenë në gjendje të luajmë me Mac-në tonë në Saga e Luftërave të Yjeve Star, kështu që para se të filloni është e rëndësishme t'i lexoni këto në mënyrë që të mos zhgënjeheni. Le t’i shohim:

 • Procesori minimal 1,4 GHz
 • Minimumi 1 GB RAM
 • Kartë grafike 128 MB (përveç Intel GMA)
 • Instaloni OS X 10.6.6 ose më të ri
 • Keni rreth 5 GB hapësirë ​​të lirë në disk

Përveç këtyre kërkesave, ata na e bëjnë të qartë se loja aktualisht nuk është në përputhje me vëllimet e formatuara si Mac OS Plus (të ndjeshme në shkronja të mëdha). Pjesa tjetër është të shijosh lojën dhe të përfitosh nga kjo ofertë me çmimin me të cilin kemi kursyer 10 euro mbi çmimin e zakonshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.